İletişim hayattır...

Bizler, bilişim altyapınızın iletişiminden önce sizlerle olan iletişimimize çok daha fazla önem vermemiz gerektiğine inanırız. Çünkü; ancak iyi bir iletişimle talep ve beklentilerinizi en etkin çözüme ulaştıracağımızı biliyoruz. Hızla gelişen bilişim sektöründe size en üst düzey hizmetler sunabilmek için bir yandan kendi becerilerimizi geliştirirken diğer yandan farklı iş modellerini hayata geçirmeyi hedefliyoruz. 

BİDA TEKNOLOJİ HİZMETLERİ A.Ş.

Geleceğe Şimdi Adım At

Hakkımızda

Firma yapısından önce en çok sorulan sorudan başlayalım; “Bida” ne demek? Faaliyet gösterdiğimiz sektörü kısaca ifade edelim, söylenmesi pratik, anlaşılması kolay ve büyüyen bir marka olsun düşüncesinden yola çıkarak “Bilişim” ve “Danışmanlık” kelimelerinin ilk hecelerini birleştirmemizden ortaya çıkan, 15 yıllık sektör deneyiminin arkasından 2009’da doğan bir marka; Bida. 

Profesyonel ürün ve hizmetleri, günü kurtarmaya yönelik geçici çözümlere tercih ederek başladığımız bu yolda sizi her geçen gün daha iyiye, pratiğe, maksimum verimliliğe ulaştırmak için kendimizi devamlı güncelliyoruz. İşyeri/Ofis, fabrika, otel, hastane vb. onlarca işletmede network (ağ), sunucu/server, sanallaştırma, yedekleme, lisanslama, sistem güvenliği gibi bir çok projeyi tamamladık ve devamında teknik destek/danışmanlık hizmeti sağlamaya devam ediyoruz. 

Gelişen hizmetler ve genişleyen kurumsal yapımız nedeniyle 2016 yılından itibaren faaliyetlerimize BİDA TEKNOLOJİ HİZMETLERİ A.Ş. ünvanı ile devam etme kararı aldık. 

Kendi bünyemizde bulunan “Bida MVM” veri merkezimizde “Private Cloud-Özel Bulut” çözümleri sağlamaktayız. Size klasik olarak sadece alan tahsis etmekten ziyade, herhangi bir sorun yaşamamanız için bulut sistemine geçiş projenizin her safhasına müdahil oluyoruz. 

Hizmetlerimiz başlığı altında olabildiğince kısa ve öz bilgi vermeye çalıştık. İlgilendiğiniz hizmetimiz ya da çözüm üretilmesini istediğiniz bilişim sorunlarınız için bizimle irtibata geçtikten sonra yapacağımız toplantıda tüm detayları konuşuyor olacağız. Ofisimizde, “iş konuşalım” diyen için toplantı, sohbet için ise çay/kahve ortamı her an hazır, davetlimizsiniz. 

Müşteri kavramından öte sıkı dostluk bağı kurduğumuz referanslarımız arasında sizi de görmek dileğiyle… 

NOT: Bida, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından “Ticari Amaçla Yer Sağlayıcı Hizmeti Veren Firmalar” listesinde bulunmaktadır. Listeye ulaşmak için tıklayınız…

Partnerlerimiz

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır.