İnsan Kaynakları

Geleceğe Şimdi Adım At

İnsan Kaynakları

Bilgi Teknolojileri’nde önemli olan hızlı düşünme, detaylara önem vererek sonuç odaklı çözüm üretebilmek ve aynı ölçüde de uygulamaktır. Dolayısıyla biz de işe alım stratejilerimizi bu çerçevede değerlendiriyoruz.

Peki açık pozisyonlar neler?

Açık iş pozisyonları ile alakalı bu sayfada ya da gerekli görülen durumlarda çeşitli insan kaynakları siteleri üzerinden de ilan verilebilmektedir.

Genel başvuru nasıl yapabilirim?

Sunduğumuz hizmetler kapsamında; takım çalışmasına yatkın, gerekli yetkinliklere sahip, kendini geliştirmeye açık, sorumluluk üstlenebilecek yapıda olduğunuzu düşünüyorsanız, fotoğraflı ve detaylı özgeçmişinizi ik@www.bida.com.tr e-posta adresimize gönderebilirsiniz.

Değerlendirme süreci nasıl işliyor?

Tüm başvurular, özgeçmişinize verdiğiniz önem başta olmak üzere kişisel yetkinlikler ve geçmiş iş deneyimleri göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir. Gerekli görülen durumda mülakat için adaylar ofisimize davet edilmektedir.

Geri bildirim yapılıyor mu?

Bida, “bilgi alma” hakkınız olduğu prensibi ile hareket ederek, tüm başvuruları makul sürede olumlu ya da olumsuz cevaplandırmaktadır. Başvuru konusu özgeçmişiniz, firma bünyemizde gizli tutulmakta, 3. şahıs ya da kurumlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Partnerlerimiz

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır.