Gizlilik Politikası

Geleceğe Şimdi Adım At

Gizlilik Politikası

www.bida.net.tr web sitesi ve bu internet sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Bida Teknoloji Hizmetleri A.Ş’ye aittir. Bilgiler, Bida’nın yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

Bida, hiçbir koşulda, İçerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar dahil, fakat bunlarla kısıtlı olmamak kaydıyla, içerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz.

Bida web sitemizde, kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir. Diğer web sitelerine yapılabilecek yönlendirmeler sonucu üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından Bida sorumlu değildir.

Bida, bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Bida, site içerisinde bulunan formlara girmiş olduğunuz verileri, bilgi havuzu oluşturmak ya da bir sonraki iletişiminizde referans olabilmesi için kullanabilecek ve hukuki talepler dışında kesinlikle 3. Şahıs veya kurumlarla paylaşmayacağını taahhüt eder.

Bida, teknolojik gelişmeler ve tehditler ile alakalı güncel bilgi için müşterilerine düzenli olarak ileti göndermektedir. Bu iletileri almak istemiyorsanız bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz hizmetleri her geçen gün bir adım daha öteye götürebilmek adına, sitemiz ya da hizmetlerimizle ilgili görüş veya önerilerinizi bize e-posta ile bildirmenizi özellikle rica ederiz.

Bida Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Partnerlerimiz