Geleceğe Şimdi Adım At

Sunucu Bulut

İşletmenizde artık bir sunucu bulundurma ya da mevcut sunucunuzu yenileme dönemindeyseniz size cazip bir önerimiz var; Sunucu Bulut! Evet, sunucunuz bulutta! Tüm yapınızı buluta taşıyarak, kazanacaklarınızı bir düşünün; donanım tedarik etme, yer ayırma, enerji, iklimlendirme, güncelleme, yedekleme gibi sizden ilgi bekleyen detayların yanında arıza yapma riskini göze almaktan kurtulursunuz.

Dünya’da ve Türkiye’de kurumsal ve kurumsallaşma yolunda ilerleyen firmalar hızlı bir şekilde buluta geçiyor. Neden mi? Çünkü; günümüzün rekabetçi piyasasında  “rakiplerimden nasıl bir adım önde olurum?” düşüncesi ile çalışırken yukarıda sözü edilen detaylarla uğraşmak istemiyorlar. Sunucunuz bulutta iken, siz sadece kendi işinize odaklanırsınız. 

Bida, en ufak bir sorun yaşamamanız için buluta geçiş işlemlerinizin tamamını deneyimli personeli ile projelendirerek süreci yönetmektedir. Üstelik bu hizmet için ek hiçbir bedel alınmamaktadır. 

Veri merkezimiz üzerinden tahsis ettiğimiz bulut sunucu hakkında daha detaylı bilgi almak ve ziyaretinize gelerek size çözüm üretmek için bize ulaşabilirsiniz. 

Partnerlerimiz

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır.