Kablolu ve Kablosuz Ağlar

Geleceğe Şimdi Adım At

Kablolu ve Kablosuz Ağlar

İşyerinizdeki veri iletişimini sağlayan ağlar, insan vücudunda bulunan damarlar gibi büyük önem arz ediyor. Sorunsuz ve stabil iletişimin sağlandığı verimli bir altyapıya sahip olmayı istemek için son derece haklısınız. Aslında sizin yapmak istediğiniz tek şey var; kendi işinize odaklanmak.

Altyapı kurulacak ya da yenilenecek binanın mühendislik hesaplarıyla iyi analiz edilmesi, kullanılacak kablo, ekipman ve cihazlar ile birlikte kaliteli işçilik, network uzmanlığına sahip bilişim firmaları tarafından sağlanabilmektedir.

Bugüne kadar onlarca fabrika, ofis/işyeri, otel, hastane, akıllı ev sistemleri altyapısını test ederek devreye aldık. Bina içi ve dışında kullanılacak kablosuz yayın yapan (Access Point) cihazların seçimi ve konuşlandırılacak noktalar da analiz sonucunda belirlenmektedir.

Aynı şehirde birbirini gören faklı semtlerde firma veya şubeleriniz varsa; bunları Noktadan Noktaya (Point to Point) teknolojisi ile kablosuz veri aktarımı sağlayan cihazlarla çok yüksek hızlarda birbirine bağlayabilirsiniz.  

Talep ve ihtiyaçlarınızın doğru tespitini yapabilmek için, karşılıklı hazırlanan proje planı üzerinden hareket etmekteyiz. Kablolu ve kablosuz veri aktarımına ilişkin aklınıza takılabilecek her türlü soru ya da taleplerinizi lütfen iletişim kanallarından bize ulaşarak iletiniz.

Ağ güvenliğine dair detaylı bilgiye Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı ana başlığı altındaki Ağ ve Sistem Güvenliği sayfasına tıklayarak erişebilirsiniz..

Partnerlerimiz

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır.