Search
Solutions

Geleceğe Şimdi Adım At

Solutions

Bulut Bilişim Hizmetleri

İşte bilgi işlem sektörünün en güncel konu başlığı: Bulut Bilişim! Peki, nedir, ne işe yarar? Burada detaylarıyla sizler için anlatıyoruz ve sunuyoruz

Network Çözümleri

İşletmenizdeki tüm iletişim altyapısının verimli ve sorunsuz çalışması için üretilen çözümleri bu hizmet başlığı altında sunuyoruz.

Sanallaştırma Teknolojileri

Sanallaştırma, artan fiziksel donanım ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacıyla geliştirilmiş son dönemde oldukça revaçta olan bir uygulamadır.

Bilgi Teknoloji Danışmanlığı

21 Haziran 1948′de saat 11:00′da Tom Killburn ilk bilgisayarın düğmesine bastı ve ilk görevi verdi: 2 sayısının 18′inci dereceden çarpanını bul.

Yedekleme Sistemleri

Bilgileriniz firmanız için uzun vadeli bir yatırımdır. Nasıl bina, makine-teçhizat, personel yatırımı yapıyorsanız, bilgi birikiminiz de her geçen gün değerlenen yatırımdan farklı bir şey değildir ve en önemlisi öyle bir noktaya gelirsiniz ki; tüm mal varlığınız yanında bilgileriniz daha değerli konuma gelir

Bilişim altyapınız için neden Bida'yı seçmelisiniz?

Erişelebilirlik

Telefon veya e-posta ile bize her zaman kolay ulaşırsınız. Kalite prensibimiz ve etik kurallarımız gereği; o an için meşgul olsak da çok kısa sürede geri dönüş yapmaya özen gösteririz.

Hızlı Destek

Çağrı kaydınız bize ulaştığı anda çözüm üretmek adına seferber oluruz. Öyle ki; bazı müşterilerimizden "Bu ne hız?" şeklinde tepki almak alışkanlık haline gelmiştir :)

Kurumsal Çözümler

Sorunları ötelemek veya günü kurtarmak bize göre değil. Kurumsal alanda profesyonel çözümler üretilmesi gerektiğine inanır ve buna göre alternatifler sunarız.

Teknik Yeterlilik

Teknoloji sağlayıcısı firmaların sunduğu eğitim ve seminerlere katılmakla birlikte, kurum içi eğitimlerle destekleyerek gelişen teknolojiye dair ne varsa sürekli takip eder, kendimizi geliştiririz.

Partnerlerimiz

This website uses cookies to ensure you have the best experience on our website.