Search
IT Consulting

Geleceğe Şimdi Adım At

IT Consulting

21 Haziran 1948′de saat 11:00′da Tom Killburn ilk bilgisayarın düğmesine bastı ve ilk görevi verdi: 2 sayısının 18′inci dereceden çarpanını bul. Bu günkü bilgisayarlar için çocuk oyuncağı olan bu komut yıllar öncesi için yüzyılın en önemli teknolojik buluşlarından birini temsil ediyordu. Zamanın ünlü bilim dergisi Popular Mechanics’de 1949 yılında yayınlanan bir makalede “bilgisayarların gelecekte 1.7 tondan daha hafif hale geleceği” belirtiliyordu. Ton yerine gramla, metre yerine milimle ölçülen dizüstü bilgisayarları hayal bile edemeyen bir kuşak ise bu tahminleri fazla iyimser buluyordu.

Bugün ise; gram ölçüsü ile ifade edilen cep bilgisayarları elimizden düşmemektedir. Teknolojinin bu kadar hızlı geliştiği, donanım ve yazılımsal olarak binlerce alternatifin piyasaya sürüldüğü çağımızda en önemli soru; firmamın bilişim altyapısı nasıl ve hangi yönde geliştirilmeli, maksimum fayda/maliyet oranını nasıl sağlarım?

Bida olarak Teknik Destek/Danışmanlık Anlaşması yaptığımız firmalar ile farklı bir bağ kurarız. Biz bu birlikteliğe klasik olarak “sorun olursa ilgileniriz” den ziyade “sorun çıkmaması için önlem alırız” açısından bakarız. Firmanızın mevcut ve ileriye dönük büyüme hacmini göz önünde bulundurarak anlaşma süresince teknoloji dünyasındaki yenilikler içerisinden size en uygun çözümleri öneririz. “Bu yatırım firmamın ihtiyaçlarını karşılayabilir mi?” veya “Acaba gerektiğinden fazla mı yatırım yapıyorum?” şeklinde kafanızda oluşan düşünceleri birlikte masaya yatırır, detaylı şekilde izah eder, para-emek-zaman kaybı yaşamanıza asla tahammül göstermeyiz.

İşte sizin için bulduğumuz formül; VERİMLİLİK=DOĞRU YAPILMIŞ TEKNOLOJİ YATIRIMI

Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı hizmetimiz ile ilgili diğer detaylara aşağıdaki alt başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz…

Partnerlerimiz

This website uses cookies to ensure you have the best experience on our website.